אימון אישי

איגרוף זה לא ספורט. זאת דרך חיים!
חוסר תנועה, עבודה מול מסך, שימוש בטלפון, מיעוט שעות שינה, סטרס… אלו משפיעים על היציבה וזרימת הדם ועלולים לגרום לחוסר איזון במערכת השריר שלד ובמערכות פנימיות נוספות. יציבה לקויה היא גורם עיקרי בבעיות אורתופדיות בניהן כאבי גב תחתון, צוואר וברכיים ויכולה להשפיע באופן ישיר או עקיף על בריאותנו הכללית ואיכות חיינו. הרבה מתוכניות האימונים והכיתות הקיימות כיום במכוני הכושר מכוונות למכנה משותף רחב מאוד.
התרגילים נכתבים מראש ולרוב אינם מותאמים אישית למתאמן ולצרכים המבניים שלו. מאחר ולכל אחד מבנה שונה ואצל כל אחד מערכות שרירים אחרות יוצאות מאיזון, אימונים אלו לרוב אינם משיגים את התוצאות הרצויות ואף עלולים לגרום לנזק. אימון משקם (או corrective exercise) הוא טכניקת אימון ייחודית המשתמשת באסטרטגיה מבוקרת לשיקום השרירים ורקמות החיבור. האימון מכוון להרפייה והארכת השרירים המכווצים יחד עם חיזוק נכון של השרירים המקבילים , בשילוב עם תרגלי סיבולת לב ריאה. האימון מתבצע בפורמט של 'אחד על אחד' מותאם באופן אישי ומדויק לכל מתאמן. לפני כל אימון מתבצעת הערכה מקיפה של היציבה ומערכות השרירים אשר אינן מאוזנות, ובהתאם יבוצעו תרגילי חיזוק ומתיחות עבור קבוצות השרירים הרלוונטיות, זאת תוך השגחה מלאה והקפדה על נכונות ביצוע התרגילים.

כל אימון נסיים ב-15 דקות של טיפול שיאצו, שיטת טיפול יפנית עתיקה המסייעת בהפעלת תהליכי הריפוי הטבעיים, יכולת ההתאוששות ומשפרת את זרימה האנרגיה והדם בגופנו. השיטה ממוקדת ומדויקת עבור כל מתאמן ובכך מאפשרת אימון יעיל יותר. תוך מספר אימונים נשאף להשיג שיפור בתנועתיות, בכוח השריר, בגמישות הגידים והרצועות ובהמרצת זרימת הדם וחילוף החומרים. נתקדם לקראת אורח חיים בריא יותר ומשוחרר מכאב, כל זאת תוך מודעות וחיבור לעצמנו ולגופנו גם בקצב החיים המהיר של המאה העשרים ואחת.

איך זה עובד?
איילון קדם
בשביל מי זה?

אימון איגרוף קלאסי

עבודה טכנית של יציאה מהגנה להתקפה תוך כדי פיתוח 
סיבולת כוח ומהירות.

אימון אישי לנשים

אימון ממוקד למרינה , דומנית הבית של GAP ו – GUCCI.
המטרות הן שמירה על חיטוב,כח, גמישות והכי חשוב להנות
וללמוד משהו חדש בכל אימון !

אימון אישי לנערות

אימון אינטנסיבי של סיבולת וכח שמשלב ומפעיל 
את כל שרירי הגוף באימון אחד

אימון אישי לנערים

עבודה אינטנסיבית עם דגש על קורדינציה, שיווי משקל,
כח, ריכוז ודיוק תנועה

השיעורים שלנו
מדריך קבוצות ``PitBox`` המשלב אימון פונקציונלי עם טכניקות מעולם האיגרוף באימון קבוצתי או אישי.
כתובת
אחוזה 119, רעננה